Modern Banyo Dizayn Önerileri ile Ferah Bir Görünüm Modern Banyo Dizayn Önerileri ile Ferah Bir Görünüm
Evlerimiz hepimiz için çok önemlidir. En çok zaman geçirdiğimiz, sevdiklerimizle beraber olduğumuz,  yakınlarımızı ağırladığımız evlerin her köşesi çok özeldir. Bu nedenle ev dekorasyonu çok... Modern Banyo Dizayn Önerileri ile Ferah Bir Görünüm

Evlerimiz hepimiz için çok önemlidir. En çok zaman geçirdiğimiz, sevdiklerimizle beraber olduğumuz,  yakınlarımızı ağırladığımız evlerin her köşesi çok özeldir. Bu nedenle ev dekorasyonu çok önem verilen bir alandır. Bazen ev dekorasyonu yapmak için uzman kişilerle çalışmak tercih edilir bazen ise kişiler tamamen kendi zevkine göre ev döşer. Bazı durumlarda ise dekorasyon programları ve dergileri bize fikir verir. Bütün bunlar ile birlikte kendi özel zevklerimiz, değer verdiklerimiz de evlere yansır. Gitar çalmayı çok seven birisi duvar süsü olarak büyük bir gitar kullanabilir. Aynı şekilde parıltılı ürünler seven birisi ise evinde ışıltılı avizeler, koltuk takımları kullanabilir. Banyo dizayn önerileri de evimizin en önem verdiğimiz alanlarından birisi olan banyo için çok önemlidir.

Banyoların döşenmesine farklı fikirler vardır. Günümüzde dekorasyon fikirleri artık tekdüzelikten uzak, farklı çizgileri birleştiren bir yapıya sahiptir. Klasik ve modern  çizgileri birleştireceğiniz bir banyo ideal görünüme kavuşacaktır. Farklı renkler de artık banyolarda karşımıza çıkmaktadır. Eskiden banyo dizayn önerileri denildiğinde akla ilk olarak mavi gelmekteydi. Yakın zaman içinde beyaz kullanımının artmasının yanı sıra ahşap detaylat da banyolarda çok tercih edilen bir görünüm haline gelmiştir.

Farklı Tarzları Birleştirin

Banyonuzda hem modern çizgiler hem de country tarzı çizgilere yer verebilirsiniz. Eskiden tek renk olarak kullanılan banyo duvarları ise artık çok daha modellere sahip. Bunun için fayans döşeme bir banyo duvarı yerine özel duvar kağıtları tercihi yapabilirsiniz. Banyo duvarlarınızda iki farklı renk kullanımı da tercih edebilirsiniz. Bu şekilde modern görünümlü bir banyo dizaynı ortaya çıkacaktır. Banyo dizayn önerileri artık farklı modeller denemenizi öneriyor. Banyolar artık çok daha kullanıma uygun hale getirilmektedir. Artık banyolara tablolar asılmakta, vazolar konulmakta, büyük aynaların yanı sıra büyük avizeler tercih edilmektedir.

Modern görünümlü bir banyo hayal ediyorsanız bunun için minimalist parçaları denemenizde fayda var. Küçük, takım halinde satılan tablolar bu konuda sizlere yardımcı olacak bir fikirdir. Siyah ve beyaz renkten oluşan bir banyo da modern stilin öncüsü olacaktır. Siyah beyaz tablolar, siyah beyaz vazolar, çizgili kilimler ve duvar boyaması aradığınız şık ve ferah banyo görünümüne kavuşmanızı sağlayacaktır.

Banyo dizayn önerileri

Klasik Tarzda Banyo Önerileri

Banyo dizayn önerileri arasında moden kesimler ne kadar çok sevilirse sevilsin klasik görünümlerden vazgeçemeyen insan sayısı hala çoktur. Özellikle büyük villalarda, yalılarda ağır ve klasik tarz banyolar tercih edilmektedir. Bu tarz bir banyo için en çok kullanılacak renk gold yani altın renk olacaktır. Altın renginde olan musluklar, duşakabin başlıkları çok ağır ve kaliteli bir hava ortaya serecektir. Kahve tonlarında duvar seçenekleri,  büyük ve ışıltılı avizeler, büyük ve kenarları işlemeli aynalar banyoda istediğiniz klasik ve kaliteli havayı yaratacaktır. Fayans yerine Osmanlı işlemleri ile süslü bir duvar kağıdı da seçebilirsiniz. Bu tarz duvar kağıtları banyoya hakim olan altın rengi ile de çok uyumlu bir görünüm yakalayacaktır.

Banyolarınızın büyüklüğüne ve istediğiniz tarza göre mobilyalar ile dilediğiniz gibi bir banyo yaratabilirsiniz. Banyo dekorasyonu için artık hiçbir sınır yoktur. İster tüm banyonuzu beyaz yapın isterseniz ise rengarenk renkler kullanın. Banyo dizayn önerileri için yardım talep edebilirsiniz. Banyolarda küçük aksesuar seçimleri de çok önemlidir. Şık ve kokulu mumlar banyoda kullanılabilir ürünler arasında yer almaktadır. Aynı şekilde küçük hasır sepetler, çeşit çeşit işlemeli havlular da banyoların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almaktadır.

Yazı içerisinde kullanılan fotoğraflar DepositPhotos.com’dan lisanslı olarak alınmıştır.

 


Henüz yorum yapılmadı.

İlk yorum yapan siz olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirDevamını oku:
Banyoda Farklı Tasarımlar

PVC zemin kaplamalarının moda haline geldiğini göreceksiniz. Bunun yanı sıra ahşap görünümlere sahip parkelere de yer veriliyor. Daha çok evlerin...

Kapat