Avangard Koltuk Modelleri Nasıl Kullanılır? Avangard Koltuk Modelleri Nasıl Kullanılır?
Kaliteli Kumaş; Avangard Koltuklar Avangard koltuk modelleri farklı renk ve büyüklüklerde karşımıza çıkmaktadır. Yenilikçi ve öncü anlamına gelen ve Fransızca bir kelime olan ‘’... Avangard Koltuk Modelleri Nasıl Kullanılır?

Kaliteli Kumaş; Avangard Koltuklar

Avangard koltuk modelleri farklı renk ve büyüklüklerde karşımıza çıkmaktadır. Yenilikçi ve öncü anlamına gelen ve Fransızca bir kelime olan ‘’ Avangard ‘’ mobilya tasarımlarında da kullanılmaktadır. Avangard mobilyalar kelime anlamında olduğu gibi yenilikçi tarzların bütünlenmesinden oluşmaktadır.

Klasik mobilya görüntüsünde ancak ufak detaylar ile birleştirildiğinde modern bir etkiye sahip olan seçenekler ile siz de yaşam alanlarınızda farklılığı yakalayabilirsiniz. Salon dekorasyonu yaparken Avangard tercih edebilirsiniz.

Modern çizgiler ile hazırlanmış ancak klasik tarzda, biraz daha sadece ancak yine de son derece göz alıcı ve özellikle beyaz rengin daha fazla kullanıldığı avangard mobilya tarzı son dönemlerin en çok tercih edilen seçenekleri arasında yer almaktadır. Üretim aşamasında daha az detaya sahip olması nedeniyle avantaj sağlayan ve bu nedenle özel imalatların daha hızlı tamamlanabildiği modeller eşliğinde siz de özellikle,

 • Oturma odanızda
 • Yatak odanızda
 • Ofislerinizde

Bu tarzdan yararlanabilirsiniz. Kullanışlı kumaş seçenekleri ile çok geniş bir yelpazeye sahip olan modeller arasından tercih yaparken çok zorlanacağınızı şimdiden bilmelisiniz. Klasik mobilyalara oranla daha hafif malzemelerin kullanıldığı ürünler bu nedenle fiyat aralıkları açısından klasik mobilya takımlarından daha uygun olmaktadır.

Avangard Koltuk Modelleri Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekmektedir

Klasik mobilya sevenlerin aynı zamanda güncel trendleri de takip edebilmesine imkân tanıyan avangard koltuk modelleri çok farklı kumaş seçenekleri ile hazırlanabilmektedir. Siz de Osmanlı desenlerinin kullanıldığı bir kumaş ile hazırlanmış modern bir koltuğa sahip olabilirsiniz. Bu tür mobilyaların en önemli özellikleri kumaşından aksesuarına veya ahşabından desenine kadar belli bölümlerde altın renkli dore detayının kullanılıyor olmasıdır. Bu tasarım özelliği mobilyaların son derece şık ama yanı zamanda da güncel olmasına olanak sağlayan son derece önemli bir detaydır. Aşırı oymalardan kaçınılan modeller ile şıklık hedeflenirken popüler bir zevk de devreye alınmış olmaktadır. Beyaz parlak lake kullanımı avangard mobilyaların vazgeçilmez unsurları arasında önemli gözler önüne çıkmaktadır.

Avangard Koltuk Modelleri

Avangard Koltuk Modelleri

 

Son yılların en önemli akımları arasında yer alan Avangard mobilya tasarımları sandalyelerden bebek yataklarına, yatak odası takımlarından koltuk takımlarına kadar her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Bu zevke sahip olan kişilere zengin seçenekler sunan akım aynı zamanda özel imalat ürünler ile de hazırlanabilmektedir. Bu akımın kullanıldığı alanlarda diğer dekorasyon ürünlerinde de aynı etkinin sağlanması tercih edilmelidir. Son derece zarif bir oturma grubunun bulunduğu salona spor bir perde asamayacağınızı aklınızdan çıkarmayın. Genel olarak parke kaplama alanlarda veya boydan boya açık renk halıların kullandığı mekânlarda tercih edilen ürünler 5 yıldızlı otellerin süit odalarının da vazgeçilmez tercihleri arasında yer almaktadır.

Genç Odası Modellerinde Avangard Stiller

Zarif ve şık tasarımları ile dikkat çeken mobilya seçenekleri sadece yatak odası ve salonları değil aynı zamanda bu zevke sahip olan gençlerin odalarında da kullanılmaktadır. Genç odalarının bir saray odasına dönüştürüldüğü tercihler daha çok uçuk pembe tonlar ile genç kızların seçimleri üzerinde etkili olmaktadır. Şık tasarımları ve kullanışlı modelleri ile dikkat çeken ürünler temaya uygun aksesuarlar ile zenginleştirilebilir. TV ünitelerinden yatak başlarına, kapılardan sandalyeleri kadar farklı ürün gruplarında karşımıza çıkan avangard tarz, son dönemlerde şık güzellik salonlarında da kullanılmaktadır.

Avangard Koltuk Modelleri

Kapıların kültürümüz üzerindeki etkileri avangard tercihler ile günümüzde de dikkat çekmektedir. Altın varaklı ve küçük oyma detayları ile zengin bir görünüme sahip olan kapılar avangard koltuk modellerinin kullanıldığı mekânların vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Buzlu camlar veya desenli dekoratif camlar eklenerek hazırlanan kullanışlı kapılar özel tasarımlı evlerde tercih edilen dekorasyon stilleri olarak dikkat çekmektedir.

Yazı içerisinde kullanılan fotoğraflar DepositPhotos.com’dan lisanslı olarak alınmıştır.

 • gayesemiz1

  5 Kasım 2016 #1 Author

  Anlamı yenilikçi de olsa bana biraz ağdalı geliyor avangard koltuklar..

  Cevapla

 • Hatice ayaz

  17 Aralık 2016 #2 Author

  Avangard tasarımlar hem rahat hem de kullanışlı

  Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirDevamını oku:
Ofis Masaları Nasıl Olmalı

Ofis masalarından yana tercihte bulunurken ofisin yapısını göz önüne almalısınız. Geniş bir yapıya sahipse kenarları olan masaları seçebilirsiniz. Yani dikdörtgen...

Kapat