Banyo Aksesuarları Takım Setler İle Orijinal Banyo Aksesuarları Takım Setler İle Orijinal
Banyolar için özellikle seramik setlerin bir hayli fazla olduğunu göreceksiniz. Bunlar daha çok sabunluklar üzerinden karşımıza çıkıyor. Beyaz, pembe ya da mavi pek çok... Banyo Aksesuarları Takım Setler İle Orijinal

Banyolar için özellikle seramik setlerin bir hayli fazla olduğunu göreceksiniz. Bunlar daha çok sabunluklar üzerinden karşımıza çıkıyor. Beyaz, pembe ya da mavi pek çok renk çeşidi üzerinden seramik banyo aksesuarlarına yer verebilirsiniz. Bu ürünlerin çöp kutusu şeklinde olanları dahi bulunuyor. Nitekim banyolarda mutlaka çöp kutularına ihtiyaç duyuluyor. Kötü yapıda olanları kullanmak yerine seramikler üzerinden hoş bir hava yaratabilirsiniz. Üstelik hem süslemeler için hem de kullanım açısından faydalı olacaktır. Set şeklinde alacağınız bu aksesuarlar ile uyumlu bir ortam hazırlayabilirsiniz. Aksi halde tüm ürünleri ayrı ayrı alarak renk ve moden uyumluluğunu yakalayamayabilirsiniz. Seramiklerin yanı sıra camlı setler de bulunuyor. Ancak camlı olmaları dikkatli kullanmanız gerektiğini gösteriyor. Rahat kullanımlar için plastik olanları seçebilirsiniz. Kırılması ya da çizik alması daha zor olacaktır. Uzun ömürlü olması amacıyla daha çok seramiklerin kullanıldığı biliniyor. Daha modern ve lüks görünümler için de seramik banyo setlerinden yana tercih yapılıyor.

Banyolarda Duvar Süslemeleri

Seramik yapılardan küçük bibloların banyo duvarlarına da asılması sağlanıyor. Başta da melek motiflerinin sık sık kullanıldığını görüyoruz. Bunun dışında duvarlarda ayna detaylarına da şahit olacaksınız. Ayna yapılarının birden fazla olması da duvarların hoş gözükmesine etki ediyor. Burada küçük raflara da yer verebilirsiniz. Demir yapılardan oluşan raflar sayesinde depolama alanları da oluşturmak mümkün. Sabun, şampuan ya da kremleri bu raflar üzerinde tutabilirsiniz. Havlularınızı veya kozmetik ürünlerinizi de bu hoş raflar üzerinden sergileyebilirsiniz. Duvar süslemelerinde rafların kullanılması yerden tasarruf etmenizi de sağlayacaktır. Duvarlarda ışıklandırma sistemlerine de yer verebilirsiniz. Rafların ya da banyo süslemelerin bu şekilde daha hoş gözükmesini sağlayabilirsiniz. Başta da loş ışıklandırmalara yer vermek gerekiyor. Sarı tonlarından ışıklandırmaların banyoları daha güzel gösterdiğini söyleyebiliriz.

Banyolarda Takım Setler

Günümüzde çoğu banyonun klozetleri bulunuyor. Bu yüzden de banyolar için klozetleri de kaplayan hoş takımlar bulunuyor. Bu takımlar üzerinden uyumlu bir banyo yapısına yer vermek kolay olacaktır. Banyo aksesuarları içerisinde bu setlerin faydalı olduğunu da söymeliyiz. Ekstradan paspas almak yerine setin içerisinde bulunan paspası yüzeye serebilirsiniz. Klozet kapaklarını da kamufle etmek amacıyla set içerisinde bulunan takımları kullanabilirsiniz. Üstelik klozet önlerinin de daha konforlu ve güzel gözükmesi için bir diğer set ürününü serebilirsiniz. Bu ürünler sayesinde daha konforlu ve uyumlu banyolar oluşturmak mümkün. Bu takımların üzerinden havlu seçimleri de yapabilirsiniz. Havluların da takım ile uyumlu olması faydalı olacaktır. Süslemeler için de banyo setlerinden yola çıkabilirsiniz. Mesela mavi tonlarını seçecekseniz yine mavi üzerinden süs eşyalarını da kullanabilirsiniz.

Banyolarda Süslü Sepetler

Ahşap detayların moda olduğu bu günlerde hasırlara sık sık rastlanıyor. Banyolarda da çoğunluklu olarak hasır detayları karşımıza çıkıyor. Hasır olarak boy boy sepetlerin olduğunu göreceksiniz. Büyük sepetlerin daha çok çamaşırları kamufle etmek ve saklamak amacıyla kullanıldığını göreceksiniz. Öyle ki banyolar bulunan çamaşır makinelerine bu kıyafetleri atmak gerekecek. Bir süre saklamak amacıyla da büyük boylardan sepetlere yer vermeniz faydalı olacaktır. Orta boy olanların ise havlu depolaması adına kullanıldığını göreceksiniz. Büyük ya da küçük havluların bu sepetler içerisinde tutulması yerden kazanmanızı da sağlayacaktır. Küçük olan hasır sepetlere ise kozmetik ürünler ya da toka gibi aksesuarlar ekleniyor. Bayanların daha çok bu sepetleri kullandıklarını görüyoruz. Taç, toka, parfümler ya da diğer kozmetik ürünleri bu hasırlar üzerinden saklayabilirsiniz. Banyo aksesuarlarının hem kullanışlı hem de hoş olmasına dikkat ederek bütçenizi de sarsmamış olursunuz.

 

Yazımızda kullanılan resimler depositphotos.com’dan satın alınmıştır.

Henüz yorum yapılmadı.

İlk yorum yapan siz olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirDevamını oku:
Banyo Dolapları Nasıl Olmalı

Banyo dolaplarını satın alırken hangi malzemeler üzerinden üretildiğini de öğrenmelisiniz. Bu konuda araştırma yapmanız ileride büyük sorunlar yaşamamanızı da sağlayacaktır....

Kapat