İtalyan Mobilyadan Ofis Dekorasyon Seçimi İtalyan Mobilyadan Ofis Dekorasyon Seçimi
Ofis dekorasyonu seçimi; yeni iş kuranlar ya da bir yerde çalışanlar için farklı düzlemlerde zorluklar yaratmaktadır. Ofiste olması gereken mobilyalar; hem vizyonunuzu yansıtmalı, hem... İtalyan Mobilyadan Ofis Dekorasyon Seçimi

Ofis dekorasyonu seçimi; yeni iş kuranlar ya da bir yerde çalışanlar için farklı düzlemlerde zorluklar yaratmaktadır. Ofiste olması gereken mobilyalar; hem vizyonunuzu yansıtmalı, hem de rahat olmalı ki uzun süre kullanabilesiniz. Mobilyalar çoğu zaman sadece kullanılacak bir kaç eşyadan daha fazlasına karşılık gelir. Mutlulukların yaşandığı, güzel anıların biriktirildiği ve bir çok duygunun yansıması olarak da karşımıza çıkar. Bu yazımızda; italyan mobilyadan ofis dekorasyonu seçimi yaparken göz önüne almamız gereken 6 detaydan bahsedeceğiz.

Kalite Her Zaman Önemlidir

Ofis dekorasyonu için ürün seçerken, dikkat etmemiz gereken temel unsur kalitedir. Ortamın şıklığına, ancak o ortama uygun kaliteli ürünler karşılık verebilir. Kendi işimizi ve kendimizi tanıtırken de, ortamın kalitesi ve bulunduğumuzun ortamın verdiği atmosfer önemlidir. Hayattaki bir çok seçimimizi kalite ekseninde yaparız. Ofis dekorasyon ürünlerinde de dikkat etmemiz gereken temel özellik, seçtiğimiz mobilyaların hangi kalitede olduğu ve uzun vadede bu kalitenin şirketimize nasıl bir etki yapacağıdır.

Mobilyaları Oluşturan Esas Unsur Detaylardır

Ofis dekorasyon ürünleri seçerken, kaliteyi oluşturan en büyük etkeni de göz önüne almamız gerekmektedir. Bu etkiyi detaylar oluşturur. Nasıl bir atmosfer oluşturacağınız ya da şirketinizi nasıl tanımlayacağınız, ofis mobilyalarındaki detaylarda saklıdır. Daha ince işçilik ile hazırlanmış mobilyalar sizin detaycı olduğunuzu, büyük ama işlevsel mobilyalar güvenilir olduğunuzu ve modern mobilya seçimleriniz, sizin çağın ruhunu yakaladığınızı göstermektedir.

Ofis Dekorasyonu

İtalyan Mobilyadan Ofis Dekorasyon Seçimi

Renkler Çağın Ruhunu Yansıtır

Eski ofis ortamlarını belirli bir yaş grubunda olanlar hatırlayacaktır. Tüm kasveti ile bulunduğunuz yerde sizi endişelendirmekten öteye geçmemektedirler. Modern çağla birlikte, ofis dekorasyon ürünlerinin de şekli ve renkleri değişti. Renklerin uyumu ile yakalan atmosfer, iş modeliniz hakkında da insanlara bilgi verecektir. Renk çeşitliliği ile günümüz, eskiye nazaran daha fazla seçenek sunmaktadır. Renklerin uyumu ve yarattıkları atmosfer, ortama hem kalite, hem de görsellik anlamında fazlaca değer katmaktadır. Renkler dışavurum anlamında da önemlidir.

Ofis Dekorasyonu – Klasik Olan Asla Eskimez

Ofis dekorasyonunda klasik ürünler vardır. Bunu iş yeri sahibi olanlar hemen anımsayacaktır. Bu aksesuarları özel yapan nedir? Özel olmasını sağlayan; her zamana uyum sağlayabilmeleri, belirli bir çizgide olmaları ve nereye koyarsanız koyun, orada sakil durmamalarıdır. Belirli bir çizgiye sahip insanlar, modern zaman içinde de zevklerinden ödün vermek zorunda değillerdir. Bu durumun yansıması olarak da, klasik mobilyalar günümüzde olması gereken değerle birlikte tanımlanmaktadır. Klasik olan, ortama kattığı değer ile adının hakkını fazlasıyla vermektedir.

Ofis Dekorasyonu

İtalyan Mobilyadan Ofis Dekorasyon Seçimi

Deri Sizi Yeniden Tanımlar

Deri malzemeler, ofis dekorasyonunun vazgeçilmezleri arasındadır. Deri malzemeler, ofislerin için şıklığı ve sadeliği tanımlamasıyla öne çıkmaktadır. Deri ile insanoğlunun kurduğu bağlar çok eskilere dayanmaktadır. Derinin tüm zamanlar üzerinde moda olması da, bu durumdan dolayıdır. İnsanoğlu ilk malzemelerini derilerden elde ettiği için, modern zamanda da derin ürünlerine olan rağbet, eskisinden farklı değildir. Deri malzemeler uzun zaman kullanılabilmeleri ve her dönemin modasını da temsil ettikleri için önemlidir. Uzun soluklu bir kullanım için deri malzeme seçimi, yatırım ve vizyon olarak da geri dönüşü yüksektir.

Sanatsal Değeri Olan Eşyalar Anlamlıdır

Boş bir ofis yerine, masalarda heykellerin olduğu, yaratıcı aksesuarların olduğu bir ofiste olmak insanı keyiflendirir. Sanatın her formu ofis ortamındaki üretkenliği ve huzuru artırmak anlamında önemlidir. Ofis dekorasyonu için, nicelik bakımından öne çıkan bazı değerler vardır. Bu değerler, sanatın ofis dekorasyonundaki yansımalarıdır. Yaratıcılığı kamçılayacak ürünler; sadece iş yerinize değil, hayatınıza da pozitif bir değer katar.

Yazı içerisinde kullanılan fotoğraflar DepositPhotos.com’dan lisanslı olarak alınmıştır.

 • mitsov5

  21 Kasım 2016 #1 Author

  ofis dekorasyonunda deriyi tek geçerim

  Cevapla

 • emre_ozt

  26 Kasım 2016 #2 Author

  klasik ofis dekorasyonları holdinglerde olur ancak, esnafın ofisi çok daha mütevazidir.

  Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirDevamını oku:
2017 Yılı Modern Yatak Odası Dekorasyon

Son yıllarda daha çok kahve ve tonlarında yatak odası tasarımları yapılıyor. Kahvenin tonlarında olması şık bir görünümün kazanılmasını da sağlıyor....

Kapat